Jak kontrolować działalność firmy z dowolnego miejsca i urządzenia, o wybranej porze dnia? 

Dowiedz się, co oferuje rozwiązanie chmurowe Comarch, które dzięki wykorzystaniu technologii mobilnej pozwala efektywnie zarządzać zdalnie firmą. 

Rozwiązania do zdalnego prowadzenia firmy, odnajdziemy na różnych płaszczyznach istotnych dla naszego przedsiębiorstwa i pracowników, wykorzystując innowacyjne, zintegrowane aplikacje Comarch. W zakresie sprzedaży internetowej występuje pełna konsolidacja z systemem Comarch ERP: wykorzystano tutaj platformy internetowe Comarch B2B oraz Comarch e-Sklep. 

Zarządzanie pracownikami w formie zdalnej stanowi wyzwanie, jednakże dzięki Comarch TNA możemy prowadzić ewidencję czasu pracy, która odbywa się poprzez ręczną rejestrację pracownika za pomocą aplikacji webowej i mobilnej. Efektywniejsze działania dzięki rozwiązaniu Comarch HRM – skuteczność w zarządzaniu kwalifikacjami, urlopami, nieobecnościami czy delegacjami pracownika. 

W jaki sposób monitorować efektywność pracy zdalnej? 

Wykorzystując narzędzie Comarch myPoint, które dzięki analitycznemu profilowi umożliwia mierzenie i weryfikację wyników firmy i wskazanych pracowników. A wszystko to zdalnie. 

W zakresie obsługi procesów biznesowych możemy znaleźć:

✅zdalne zarządzanie procesami filmy (z włączoną w cenie opieką konsultantów w ramach abonamentu) z Comarch ERP Optima

✅Comarch OCR pozwala na w pełni zautomatyzowany odczyt faktur w formie papierowej

✅możliwość kontroli procesów dużego przedsiębiorstwa z dowolnego miejsca z Comarch ERP XL

✅obieg dokumentów w formie elektronicznej wraz ze zdalną kontrolą procesów zachodzących w firmie – Comarch DMS

✅aplikację Comarch PPK, która pozwala na zdalną i sprawną wymianę informacji o składkach PPK pomiędzy firmą a instytucją finansową

Korzyści z wyboru Chmury wiążą się z mobilnością i niezakłóconym dostępem do danych z wybranego miejsca i urządzenia. Warto pamiętać, że utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą IT zwalnia nas z obowiązków i znajduje się po stronie dostawcy. Atutem jest także praca na zawsze zaktualizowanej wersji oprogramowania.

Koszty rozwiązania Chmura Comarch są ustalone w formie stałego abonamentu. Przeliczenie kosztu abonamentu jest proste i pozwala zaplanować wydatki firmy z wyprzedzeniem.

Dużym atutem pracy zdalnej w chmurze jest elastyczność, rozumiana jako szybki sposób na powiększanie lub zmniejszanie ilości licencji, co zależy od liczby użytkowników oprogramowania w firmie. 

Ponadto proponowane rozwiązanie to także wysoki poziom bezpieczeństwa danych!

Dowiedz się więcej 👉  Comarch Chmura