Cześć! Dołącz do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Jesteśmy firmą, która zatrudnia zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Szczególnie poszukujemy osób, które posiadają wykształcenie informatyczne, ekonomiczne, jak również z zakresu logistyki. Ważne jest dla nas, aby były to osoby chętne do zdobywania doświadczenia w branży IT, w zakresie wdrożeń systemów ERP czy WMS. Cenimy nastawienie na rozwój oraz przejawianie inicjatywy.

Rekrutacja

Na początek zachęcamy do przesłania CV wraz z kilkoma słowami opisującymi, co sprawia, że chcesz dołączyć do zespołu YOSI.PL oraz co jest Twoja motywacją. Zachęcamy do wskazania, dlaczego powinno nam zależeć na podjęciu współpracy właśnie z Tobą! 

Kolejnym krokiem jest rozmowa w naszym biurze, gdzie będziemy mieli możliwość poznać się bliżej i porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach.

Nasze wartości

Staramy się, aby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami, szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań.

WSPÓŁPRACA

ZAANGAŻOWANIE

ROZWÓJ

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

Specjalista ds. wdrożeń i baz danych

Młodszy programista SQL i baz danych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Władysława Kuć i Wojciecha Mazgaja– wspólników spółki cywilnej YOSI.PL Władysław Kuć, Wojciech Mazgaj s.c., adres: ul. Woronicza 7a, 31-409 Kraków , NIP: 9452166896. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość możliwości cofnięcia zgody w każdym momencie.”

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: biuro@yosi.pl