Cześć!

Dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli chcesz się rozwijać i podążać jasną ścieżką kariery – u nas to możliwe!

Kogo szukamy?

Jesteśmy firmą, która zatrudnia zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Szczególnie poszukujemy osób, które posiadają wykształcenie informatyczne, ekonomiczne, jak również z zakresu logistyki. Ważne jest dla nas, aby były to osoby chętne do zdobywania doświadczenia w branży IT, w zakresie wdrożeń systemów ERP czy WMS. Cenimy nastawienie na rozwój oraz przejawianie inicjatywy.

Rekrutacja

Na początek zachęcamy do przesłania CV wraz z kilkoma słowami opisującymi, co sprawia, że chcesz dołączyć do zespołu YOSI.PL oraz co jest Twoja motywacją. Zachęcamy do wskazania, dlaczego powinno nam zależeć na podjęciu współpracy właśnie z Tobą! 

Kolejnym krokiem jest rozmowa w naszym biurze, gdzie będziemy mieli możliwość poznać się bliżej i porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach.

Nasze wartości

Staramy się, aby nasza praca miała sens. Zdobywamy wiedzę, dzielimy się doświadczeniami, szukamy wciąż lepszych, innowacyjnych rozwiązań.

WSPÓŁPRACA

ZAANGAŻOWANIE

ROZWÓJ

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

Specjalista ds. wdrożeń i baz danych

Młodszy programista SQL i baz danych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Władysława Kuć i Wojciecha Mazgaja– wspólników spółki cywilnej YOSI.PL Władysław Kuć, Wojciech Mazgaj s.c., adres: ul. Woronicza 7a, 31-409 Kraków , NIP: 9452166896. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość możliwości cofnięcia zgody w każdym momencie.”

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: biuro@yosi.pl

Program Praktyk

Poszukujesz pierwszego doświadczenia na rynku pracy?

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem najlepszych specjalistów.  Aplikować można cały rok!

Jak wygląda rekrutacja?

Pierwszym krokiem jest przesłanie do nas CV. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta udziału w Praktykach skontaktuj się z nami, aplikując bezpośrednio na adres: biuro@yosi.pl. Jeżeli Twoja kandydatura będzie dla nas interesująca, skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach, umiejętnościach oraz o tym jakie wyzwanie możemy przed Toba postawić. Na tym etapie weryfikujemy również podstawową wiedzę w zakresie w jakim do nas aplikujesz. Nie martw się, nie są to bardzo trudne kwestie 🙂

Gdy rozmowa wskaże, że nasze oczekiwania są zgodne – zaproponujemy dołączenie Ci do naszego teamu i podjęcie praktyk. Każdy z naszych Praktykantów może liczyć na elastyczność oraz dostosowanie współpracy dla obu stron.

Jak wyglądają praktyki?

Uczysz się i wykonujesz zadania w niewielkiej grupie praktykantów pod okiem specjalisty. Bardzo istotnym jest dla nas, aby w trakcie udziału w praktykach zapewnić jego Uczestnikom regularny feedback – zarówno ten pozytywny jak i ten, który wskazuje nad czym jeszcze musisz popracować.  Dbamy o opiekę merytoryczną, dlatego możesz liczyć na szczegółową wiedzę i wyjaśnienia.

Wiemy jak stresujący potrafi być pierwszy dzień w nowym miejscu pracy, dlatego nie martw się – zawsze staramy się wprowadzić Cię w nasz firmowy zespół najlepiej jak potrafimy 🙂 Zawsze wdrażamy naszych Praktykantów rozpoczynając dzień świeżo mieloną kawą! 

Praktyki w obszarze relacyjnych baz danych i języka SQL 

W trakcie miesięcznych praktyk we wskazanym obszarze będziesz miał szansę na:

  • omówienie podstaw relacyjnych baz danych,
  • tworzenie zapytań SQL, 
  • poznanie czym są widoki, funkcje, procedury i triggery,
  • poznanie podstaw analizy i optymalizacji istniejących zapytań SQL,
  • rozwiązywanie zadań bazodanowych w oparciu o realne problemy w systemie ERP,
  • zapoznanie się z podstawami funkcjonowania przedsiębiorstw (wiedza ekonomiczna),
  • możliwość zobaczenia pracy bardziej doświadczonych osób.

Co najważniejsze, gwarantujemy opiekę merytoryczną w trakcie trwania praktyk. Standardowo nasze praktyki to około cztery godziny dziennie w trakcie, których rozwiązujemy zadania, zapoznajemy Was z dokumentacją techniczną i staramy się przedstawić zagadnienia dotyczące tematyki systemu Comarch ERP.  

Zadania, które będą przed Tobą w trakcie trwania praktyk będziesz miał szansę rozwiązywać zarówno indywidualnie jak i w grupie. Zawsze doceniamy zaangażowanie, chęci, wiedzę i ambicje osób, które dołączyły do naszego zespołu – dlatego wielu naszych Praktykantów otrzymuje ofertę pozostania z nami na dłużej. Jesteśmy firmą dla której znaczenie ma dobra atmosfera pracy, dlatego obca nam jest niezdrowa rywalizacja pomiędzy pracownikami.