Import Dodatków

Rozliczenia dodatków do wynagrodzenia

Import dodatków to aplikacja przeznaczona do rozliczania dodatków do wynagrodzenia podstawowego dla pracownika w systemie ERP Comarch Optima oraz module Kadry i Płace. Zadaniem naszej aplikacji jest uproszczona do minimum procedura rozliczania dodatków do wynagrodzenia podstawowego dla pracownika. Aplikacja importuje i rozlicza każdy zmienny składnik wynagrodzenia taki jak: prowizję, premię, akord etc. To dedykowane rozszerzenie do Comarch Optima gwarantuje oszczędność czasu i pracy, gdyż aplikacja wymaga jedynie przygotowania pliku Excel, który jest automatycznie importowany do systemu Comarch Optima jednym kliknięciem.

grafika jak działa import dodatków do wynagrodzenia podstawowego dla comarch erp optima

DLA KOGO?

Narzędzie jest przeznaczone dla firm, które rozliczają wynagrodzenie pracowników na podstawie zmiennych składników, takich jak: stawki godzinowe, dzienne, tygodniowe, akordowe, prowizje, premie czy godziny nadliczbowe.

Rozwiązanie powstało z myślą o klientach, którzy posiadają system Comarch ERP Optima, moduł Kadry i Płace lub Kadry i Płace Plus.

Zalety:

  • oszczędność czasu – wystarczy przygotować wcześniej plik w Excelu i jednym kliknięciem dane zostaną pobrane do systemu Comarch Optima
  • większa efektywność, dzięki skróceniu czasu potrzebnego na rozliczenia wynagrodzeń poszczególnych pracowników
  • personalizacja – można zdefiniować własne dodatki w Comarch ERP Optima według indywidualnych potrzeb

JAK DZIAŁA APLIKACJA?

Dodatki i akordy importowane są z pliku MS Excel (z rozszerzeniem *.xlsx oraz *.xls) i dodawane do modułu. Do działania programu niezbędne jest wykonanie skryptu w Excelu oraz poprawna konfiguracja aplikacji. W arkuszu kalkulacyjnym powinny znajdować się następujące kolumny: Akronim, Nazwisko, Imię, Nazwa dodatku, Kwota, Rok, Miesiąc. Po prawidłowym dodaniu pliku, wyświetli się przycisk 'Importuj’, który umożliwia zaimportowanie dodatków do systemu Optima.

Aplikację można dowolnie personalizować, dodając własne dodatki i akordy, według potrzeb firmy.

Zobacz filmik jak działa Import Dodatków:

Jeśli potrzebujesz naszego rozwiązania lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami

FORMULARZ KONTAKTOWY