Comarch EDI

Comarch EDI to oparta na technologii cloud platforma B2B umożliwiająca błyskawiczny transport danych wewnątrz Twojej Firmy, jak również poza nią, co znacznie poprawia efektywność biznesową i przyspiesza wszelkie procesy związane z przesyłaniem danych. Comarch EDI umożliwia wysyłanie i odbieranie dziesiątek rodzajów dokumentów elektronicznych przekonwertowanych na wiele różnych formatów.

  • Możesz wysyłać i odbierać dziesiątki rodzajów e-dokumentów przekonwertowanych na wiele różnych formatów

  • Zlikwidujesz większość kosztów zarządzania danymi – nawet do 83%

  • Technologie blockchain, traceability oraz machine learning gwarantują idealną optymalizację wszelkich procesów łańcucha dostaw

  • Dzięki Comarch EDI możesz przygotować się na KSeF już dziś!

Kluczowe korzyści

Wypróbuj Comarch EDI

Przygotuj się z EDI na KSeF już dziś!

Prócz wymienionych powyżej korzyści płynących z użytkowania systemu Comarch EDI, obsługuje on wiele różnych formatów w tym XML, który od 2024 roku będzie formatem obowiązkowym w całym kraju. Czy nie warto zatem wdrożyć go do swojej firmy już teraz?

Ponadto dołączenie do KSeF wiąże się z mnóstwem benefitów takich jak choćby krótszy termin zwrotu VAT – 40 dni, a sam podatek naliczony na przedsiębiorcę będzie mniejszy. Dodatkowo dzięki KSeF zwiększysz efektywność swoich procesów finansowo-księgowych – szybszy obieg dokumentów i możliwość przyspieszenia procesu pobierania należności, a także zamknięcia ksiąg i dostępu do informacji zarządczej. Wszystkie dokumenty przechowywane są w bezpłatnym archiwum przez 10 lat.