NASZE APLIKACJE

AVOCADO Soft – pakiet gotowych narzędzi do wsparcia rozwoju biznesu

Nasze aplikacje powstały w odpowiedzi na realne potrzeby naszych Klientów i stanowią istotne wsparcie w prowadzeniu wielu przedsiębiorstw. Dlatego też, niektóre z nich, zebraliśmy pod wspólną nazwą AVOCADO Soft. Tym samym, stworzyliśmy modułowy system ukierunkowany przede wszystkim na usprawnienie procesów logistycznych i biurowych. 

Skupiamy się na aplikacjach optymalizujących działanie przedsiębiorstwa w sferze logistyki, dzięki którym zminimalizujesz błędy i zautomatyzujesz wykonywanie uciążliwych czynności powtarzalnych, redukując tym samym czas oraz koszty. Niebagatelną sprawą jest także usprawnienie przepływu informacji i poprawa komunikacji w obszarze administracyjno-biurowym, co często stanowi czynnik hamujący rozwój przedsiębiorstwa. 

YOSI.PL - Z nami wdrożysz AVOCADO Soft
AVOCADO Shipping - Wysyłki to proste!

Aplikacja do automatyzacji wysyłek. Twórz listy przewozowe dla dowolnego spedytora w kilka sekund. Zintegrowana z systemami ERP i e-commerce oraz systemami firm kurierskich i spedycyjnych. Umożliwia błyskawiczne nadawanie przesyłek i drukowanie etykiet wprost z systemu ERP.

AVOCADO Packing - Mózg Twojego magazynu

Program do zarządzania magazynem. Z nim kompletacja zamówień staje się prostsza. Jest zintegrowany z systemami ERP a dzięki web api otwarty na połączenie z dowolnym systemem zewnętrznym. Współpracuje z kolektorami danych i czytnikami kodów kreskowych. Możliwa jest także integracja z modułem Shipping.

AVOCADO eDocs - Zarządzaj dokumentacją wychodzącą

Aplikacja do zarządzania obiegiem dokumentów wychodzących z przedsiębiorstwa. Automatyzuje wysyłkę e-dokumentów takich jak faktury, raporty, noty windykacyjne etc. oraz zapewnia kontrolę wysłanych dokumentów.

AVOCADO Jinni - Integrator systemów

Integrator niezależnych systemów i aplikacji. Jeśli posiadasz systemy, które chciałbyś połączyć, aby równocześnie korzystać z ich zasobów, to potrzebujesz rozwiązania Jinni. Umożliwia ono automatyczną wymianę danych pomiędzy aplikacjami.

Inne aplikacje autorstwa YOSI.PL

Mechanizm do automatyzacji rozliczeń to narzędzie, które łączy dokument zapłaty z daną transakcją. Rozpoznaje i przypisuje do właściwych kontrahentów ich płatności z zestawienia zbiorczego (np. otrzymanego od Allegro, PayU, eCard, Ceneo, Poczta Polska oraz innych kurierów i spedytorów), a następnie te płatności rozlicza.

Narzędzie przeznaczone jest dla klientów, którzy posiadają system Comarch ERP Optima (oraz Comarch ERP XL), a także korzystających z aplikacji AVOCADO Shipping. 

Import Dodatków jest aplikacją przeznaczoną do rozliczania dodatków do wynagrodzenia podstawowego dla pracownika. Aplikacja importuje i rozlicza każdy zmienny składnik wynagrodzenia taki jak: prowizję, premię, akord etc. Zapewnia to mniejsze nakłady czasu i pracy dla osób zajmujących się rozliczaniem wynagrodzeń, ponieważ odbywa się to na podstawie przygotowanego wcześniej arkusza excel, który jest automatycznie importowany do systemu Comarch Optima jednym kliknięciem.

Narzędzie przeznaczone jest dla klientów, którzy posiadają system Comarch ERP Optima oraz moduł Kadry i Płace.