NASZE APLIKACJE

AVOCADO Soft – pakiet gotowych narzędzi do wsparcia rozwoju biznesu

Nasze aplikacje powstały w odpowiedzi na realne potrzeby naszych Klientów i stanowią istotne wsparcie w prowadzeniu wielu przedsiębiorstw. Dlatego też, niektóre z nich, zebraliśmy pod wspólną nazwą AVOCADO Soft. Tym samym, stworzyliśmy modułowy system ukierunkowany przede wszystkim na usprawnienie procesów logistycznych i biurowych. 

Skupiamy się na aplikacjach optymalizujących działanie przedsiębiorstwa w sferze logistyki, dzięki którym zminimalizujesz błędy i zautomatyzujesz wykonywanie uciążliwych czynności powtarzalnych, redukując tym samym czas oraz koszty. Niebagatelną sprawą jest także usprawnienie przepływu informacji i poprawa komunikacji w obszarze administracyjno-biurowym, co często stanowi czynnik hamujący rozwój przedsiębiorstwa. 

AVOCADO Soft - moduły systemu
AVOCADO Shipping - Wysyłki to proste!

Aplikacja do automatyzacji wysyłek. Twórz listy przewozowe dla dowolnego spedytora w kilka sekund. Zintegrowana z systemami ERP i e-commerce oraz systemami firm kurierskich i spedycyjnych. Umożliwia błyskawiczne nadawanie przesyłek i drukowanie etykiet wprost z systemu ERP.

AVOCADO Packing - Mózg Twojego magazynu

Program do zarządzania magazynem. Z nim kompletacja zamówień staje się prostsza. Jest zintegrowany z systemami ERP a dzięki web api otwarty na połączenie z dowolnym systemem zewnętrznym. Współpracuje z kolektorami danych i czytnikami kodów kreskowych. Możliwa jest także integracja z modułem Shipping.

AVOCADO eDocs - Zarządzaj dokumentacją wychodzącą

Aplikacja do zarządzania obiegiem dokumentów wychodzących z przedsiębiorstwa. Automatyzuje wysyłkę e-dokumentów takich jak faktury, raporty, noty windykacyjne etc. oraz zapewnia kontrolę wysłanych dokumentów.

AVOCADO Jinni - Integrator systemów

Integrator niezależnych systemów i aplikacji. Jeśli posiadasz systemy, które chciałbyś połączyć, aby równocześnie korzystać z ich zasobów, to potrzebujesz rozwiązania Jinni. Umożliwia ono automatyczną wymianę danych pomiędzy aplikacjami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ

Wyznajemy zasadę, że lepiej współpracować niż konkurować. Dlatego też do współpracy zapraszamy firmy, które chcą stać się naszymi Partnerami w zakresie oferowania systemu AVOCADO. Partnerom oferujemy wsparcie merytoryczne oraz praktyczne we wdrażaniu naszych aplikacji.

Korzyści ze współpracy partnerskiej z AVOCADO Soft:

  • nieograniczona kwotowo prowizja ze sprzedaży licencji

  • stały przychód związany z corocznym przedłużeniem gwarancji na aplikację

  • wsparcie techniczne i merytoryczne naszych konsultantów

  • wersje testowe lub bezpłatne licencji naszych aplikacji 

  • dostęp do materiałów marketingowych i szkoleń 

  • dodatkowa promocja Partnera na naszej stronie internetowej

  • wymiana doświadczeń między firmami współpracującymi.

W oparciu o partnerstwo, wspólnie zbudujemy cenne relacje biznesowe. Brzmi interesująco?

Napisz do nas i zostań Partnerem! 🙂 

YOSI.PL - Z nami wdrożysz AVOCADO Soft