NASZE APLIKACJE

AVOCADO Soft – pakiet gotowych narzędzi do wsparcia logistyki w przedsiębiorstwie

Nasze aplikacje powstały w odpowiedzi na realne potrzeby naszych Klientów i stanowią istotne wsparcie w prowadzeniu wielu przedsiębiorstw. Zebraliśmy je pod wspólną nazwą AVOCADO Soft i stworzyliśmy modułowy system ukierunkowany na usprawnienie magazynu i procesów logistycznych oraz biurowych.

Skupiamy się na aplikacjach do zarządzania magazynem i wysyłkami, dzięki którym zminimalizujesz błędy i zautomatyzujesz wykonywanie uciążliwych czynności powtarzalnych. Tym samym zredukujesz czas oraz koszty. Niebagatelną sprawą jest także usprawnienie przepływu informacji i poprawa komunikacji w obszarze administracyjno-biurowym, co często stanowi czynnik hamujący rozwój przedsiębiorstwa.

AVOCADO Shipping - Wysyłki to proste!

Aplikacja do automatyzacji wysyłek. Twórz listy przewozowe dla dowolnego spedytora w kilka sekund. Zintegrowana z systemami ERP i e-commerce oraz systemami firm kurierskich i spedycyjnych. Umożliwia błyskawiczne nadawanie przesyłek i drukowanie etykiet wprost z systemu ERP.

AVOCADO Packing - Mózg Twojego magazynu

Ssystem do zarządzania magazynem. Z nim kompletacja zamówień staje się prostsza. Jest zintegrowany z systemami ERP a dzięki web api otwarty na połączenie z dowolnym systemem zewnętrznym. Posiada bezpośrednią integrację z Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Współpracuje z kolektorami danych i czytnikami kodów kreskowych. Możliwa jest także integracja z modułem Shipping.

AVOCADO eDocs - Zarządzaj dokumentacją wychodzącą

Aplikacja do zarządzania obiegiem dokumentów wychodzących z przedsiębiorstwa. Automatyzuje wysyłkę e-dokumentów takich jak faktury, raporty, noty windykacyjne etc. oraz zapewnia kontrolę wysłanych dokumentów.

AVOCADO Jinni - Integrator systemów

Integrator niezależnych systemów i aplikacji. Jeśli posiadasz systemy, które chciałbyś połączyć, aby równocześnie korzystać z ich zasobów, to potrzebujesz rozwiązania Jinni. Umożliwia ono automatyczną wymianę danych pomiędzy aplikacjami.

Zapytaj o system magazynowy


    Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się tutaj: klauzula informacyjna