AVOCADO Packing

Mózg Twojego magazynu!

AVOCADO Packing to system przeznaczony do kompleksowej obsługi procesów magazynowych. Pomaga on szybko i bezbłędnie skompletować zamówienia. Wspomaga operacje z zakresu logistyki magazynowania. Jest systemem skalowalnym, usprawniającym pracę magazynów o różnej złożoności procesów logistycznych. Pozwala m.in. na równoczesne zarządzanie towarem kilku klientów we wspólnych zasobach magazynowych.

System sprawdzi się zarówno w mniejszych magazynach z dużą ilością operacji logistycznych, jak również w magazynach usługowych. WMS Packing to:

  • organizacja i monitorowanie procesów magazynowych
  • zarządzanie położeniami i sterowanie relokacją zasobów
  • integracja z systemami zewnętrznymi ERP, e-commerce i MES (Comarch ERP XL, Optima, Subiekt GT, Allegro, Shoper, PrestaShop, Magento)
  • współgra idealnie z programem Shipping, dzięki wbudowanej integracji z systemami firm kurierskich i spedycyjnych

DLA KOGO?

AVOCADO Packing powstał ze szczególnym przeznaczeniem dla firm korzystających z systemów ERP (Comarch Optima, XL, Subiekt GT) oraz e-commerce (Shoper, PrestaShop, Magento, Allegro). Stanowi uzupełnienie naszej oferty jako system WMS dla Comarch Optima i Comarch XL, z którymi jest bezpośrednio zintegrowany. Jest otwarty także na dalsze integracje z innymi systemami zewnętrznymi, np. MES (systemy zarządzania produkcją), CRM itp., co pozwala usprawnić współpracę na linii magazyn – produkcja – obsługa klienta.

AVOCADO Packing jest systemem skalowalnym i przystosowanym do obsługi magazynu zarówno z branży e-commerce, jak i magazynu przyprodukcyjnego czy też usługowego, zarządzającego towarem kilku klientów na wspólnej przestrzeni (możliwość podziału magazynu na strefy składowania i sektory).

JAK DZIAŁA PACKING?

KORZYŚCI DLA FIRMY

  • Obniżenie kosztów kompletacji poprzez zmniejszenie ilości pobrań towarów z magazynu
  • Magazynier pobiera towar dla wielu zleceń jednocześnie, oszczędzając przy tym czas
  • Możliwość tworzenia dokumentów zamówień różnicowych dla zamówień nieskompletowanych w 100%
  • Obsługa wózków kompletujących, kolektorów danych i czytników kodów kreskowych

Dowiedz się więcej o AVOCADO Packing na stronie avocadosoft.pl