1. Home >
  2. Oferta >
  3. Usługi >
  4. OUTSOURCING IT

OUTSOURCING IT

DLACZEGO OUTSOURCING W YOSI.PL?

Outsourcing IT sprawia, że nie interesuje Państwa ZUS, szkolenia, zwolnienia, urlopy czy niedostatki kompetencyjne pracownika etatowego. Zmniejszamy firmowe koszty utrzymania infrastruktury IT, skracamy czas usuwania problemów, a ryzyko związane z nieobecnością pracownika (informatyka) spada do zera.

 

KORZYŚCI

  • Obniżenie kosztów w firmie,
  • Korzystanie z najnowszych rozwiązań z branży IT
  • Wzrost wydajności przedsiębiorstwa,
  • Ciągłość usług w zakresie regulowanym umową
  • Specjalista dedykowany dla Państwa firmy, mający wsparcie zespołu YOSI.PL

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile mogę zaoszczędzić?

Z nami unikniesz dużej części kosztów związanych z samodzielnym zatrudnieniem Specjalistów IT. Ominą Cie niespodziewane wydatki na szkolenia, oprogramowanie, oraz sprzęt wymagany do pracy takich zespołów.

Co lepsze – własny informatyk czy outsourcing?

Budowa sprawnie działającego zespołu składającego się ze specjalistów IT o różnych umiejętnościach to długotrwały, trudny i kosztowny proces . Nasza firma ma w swoich szeregach informatyków specjalizujących się w rożnych obszarach IT. Współpracując z nami masz do nich stały dostęp.

W jaki sposób pomagamy?

Możemy zjawić się w twojej firmie osobiście lub połączyć się z dowolnym komputerem za pomocą dostępu zdalnego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie pracy i rozwiązania problemu.

A co jeśli informatyk będzie niedostępny?

Nasz zespól składa się z kilkunastu specjalistów, więc zawsze będziesz mieć dostępnego konsultanta. Z nami nie będziesz uzależniony np. stanu zdrowia konkretnego pracownika lub jego urlopów.

Jak to działa?

ikona lupy
ikona z wykrzyknikiem

Chcesz zamówić?
lub umówić się na bezpłatną prezentację?